#ukrpryroda

ВІТАННЯ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ І НОВИМ 2020 РОКОМ

Миру і Світла Україні

Шановні  члени Українського товариства охорони природи – природоохоронці України!

Щиро вітаю вас, ваших рідних і близьких, усіх наших співвітчизників з Різдвом Христовим і Новим 2020-м роком!

Мир, екологія, бідність – ось три головні слова, які звучать в усіх посланнях напередодні нового десятиліття XXI століття. Відповідальність за майбутнє має здолати тривогу і невпевненість, зміцнити єдність у боротьбі за порятунок держави, народу, планети.

У році, що минає, Українське товариство охорони природи, як об’єднана всеукраїнська громадянська організація з 73-річною історією, безкорисливо втілювало в життя відповідальну перед нинішнім і майбутніми поколіннями місію – охорона сприятливого для життя навколишнього природного середовища, збереження здоров’я народу України, здійснення просвітньої діяльності, захист екологічних прав громадян, організація й участь у заходах по охороні природи, забезпеченню екологічної безпеки, раціональному використанню природних багатств, сприяння сталому розвитку України.

Ми з вами – перше покоління, яке так відчутно зіштовхнулося з глобальною зміною клімату; і останнє покоління, яке може щось змінити. Нескінченні війни на маленькій Землі, у тому числі й Українській, нищать природу, ресурси, спокій. «Ще деякий час Світло є між вами. Ходіть, поки маєте Світло, щоб вас не огорнула темрява, а хто ходить у темряві, не знає, куди йде» (Ів. 12:35. – Юрій Щербак. Україна в епоху війномиру: книга підсумків і пророцтв. – К.: Ярославів вал, 2020. – С. 8). Третє десятиліття XXI століття може стати вирішальним для майбутнього України, і для Світу.

Тож бажаю усім вам незламності духу, єдності, непохитної віри і сили нашому об’єднаному народу у боротьбі за спільне майбутнє, Миру і Світла!

Нехай у Новому 2020 році у ваших сім’ях панує любов і благополуччя, нехай відступить темрява і на нашу тисячолітню землю прийдуть мир, енергія життя, що живляться з вічних джерел Української природи!

Щиро
Василь ШЕВЧУК, голова Українського товариства охорони природи
25 грудня 2019 року