#ukrpryroda

Учасникам і організаторам Всеукраїнського дитячого екологічного форуму: «Діти за довкілля: Майбутнє обираємо МИ»


Дорога свята дітвора! Шановні дорослі! 

Сердечно вітаю вас із відкриттям Всеукраїнського дитячого екологічного форуму «Діти за довкілля: Майбутнє обираємо МИ» у древньому Чернігові з багатьма пам’ятками Київської Русі-України!

Чотири роки тому ваш форум вже проходив тут і запам’ятався всім учасникам з усіх країв і регіонів нашої держави яскравими враженнями. Ви роз’їхалися, щоб стати друзями і знову повернутися – це прекрасно!

Сьогодні організатори форуму підготували змістовну програму. Ви матимете можливість і повне право заявити: Майбутнє обираємо МИ!

У програмі – найбільш гострі проблеми, які не під силу і дорослим – зміна клімату, сталий розвиток, щедрість і безкорисливість природи. Впевнений, що ви зможете все весело обговорити і знайти відповіді.

Звичайно ж, ви знаєте, що всі люди (дорослі і малі) на сімдесят відсотків складаються із води, на дванадцять – із землі, на шість – із повітря та в інших відсотках – з інших компонентів Природи. Але дорослі часто забувають про це в гонитві за прибутками, ставлять під сумнів ваше право на чисте довкілля і багаті від природи ресурси.

Українське товариство охорони природи – завжди на вашому боці! 

Ми готові сприяти втіленню у життя вашого вибору майбутнього.

Бажаю вам плідної роботи, змістовних дискусій, гарних вражень від зустрічей і древніх пам’яток славетного Чернігова, пробудження тисячолітньої генетичної пам’яті, щоб берегти й розвивати Україну!

Нехай вам щастить, і майбутнє України буде мирним і світлим! 

З повагою

Голова Українського товариства охорони природи,

доктор економічних наук, професор                   

Василь ШЕВЧУК