#ukrpryroda

ПРИРОДООХОРОННА АКЦІЯ «ПОСАДИ ДЕРЕВО МИРУ»


  • Чернігівська обласна організація Українського товариства охорони природи
  • Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації
  • Кафедра екології та охорони природи Чернігівського національного педагогічного 
  • університету імені Т.Г.Шевченка
  • Партнерська мережа «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні»
  • КЗ «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради
  • КЗ «Регіональний ландшафтний парк «Ніжинський» Ніжинської районної ради


ПРИРОДООХОРОННА АКЦІЯ «ПОСАДИ ДЕРЕВО МИРУ»

Положення
В рамках проведення акції «Посади дерево миру», присвяченої Міжнародному дню попередження експлуатації навколишнього природного середовища під час війни та військових конфліктів, та щорічної акції «Зелений паросток майбутнього».

Мета акції: садити дерева з думками про мир;
формувати в учнівської та студентської молоді, населення напрямки національної свідомості, виховання любові до рідної землі, її історії, відновлення і збереження історичної пам’яті та об’єднання людей зради спільної мети – озеленення планети та збереження мирного життя на ній.

Терміни проведення акції: з 15 березня по 30 квітня 2017 року.

Завдання природоохоронної акції «Посади дерево миру»:
збільшити площі зелених насаджень, створити нові паркові території,  дендрарії, зберегти природне середовище;
привернути уваги населення, учнів, студентів, громадськості, органів державної влади, засобів масової інформації, організацій, підприємців до проблем збільшення та збереження зелених насаджень (парків, скверів, алей, лісопарків та природних територій  в межах населених пунктів);
формувати екологічні засади в напрямку освітньо-виховної спрямованості та екологічної культури серед молоді, населення м. Чернігова та області, виховувати дбайливе ставлення до природи рідного краю;
організувати навчання серед населення на тему: «Правильно посади дерево та догляд за ним»;
пошук меценатів та залучення позабюджетних коштів для фінансової підтримки проведення природоохоронних акції в напрямку відновлення та збереження парків, лісових територій, поліфункціональних природно–заповідних територій та організація волонтерської участі небайдужого населення.

Організатори акції:
Чернігівська обласна організація Українського товариства охорони природи (Голова організації – Потоцька С.О.)
Кафедра екології та охорони природи Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка (Завідувач кафедрою екології та охорони природи – Карпенко Ю.О.)
Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації (Директор департаменту екології …. – Тканко К.В.)
Партнерська мережа «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні» (Координатор – Дяченко М.О.)
КЗ «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради (Директор парку – Свердлов В.О.)
КЗ «Регіональний ландшафтний парк «Ніжинський» Ніжинської районної ради (Директор парку – Мельникович С.Д.)

Учасники акції:
До участі в акції запрошуються учні загальноосвітніх та гуртківці позашкільних навчальних закладів еколого-натуралістичного напряму, студенти вищих навчальних закладів, громадські об'єднання, небайдуже населення м. Чернігова та Чернігівської області.

Лекції на тему: «Правильно посади дерево та догляд за ним» будуть проводитися на базі Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка (з 18 березня, кожної суботи, о 10.00 на кафедрі екології та охорони природи, попередньо зателефонувати за номером:0989117439,0662341355, 04622-3-21-06.) або інформація буде надсилатися на вашу електронну адресу (попередньо звертатися на е-mail: derevo_myru@ukr.net).

Звітні матеріали подавати у форматі до 2 сторінок А–4 друкованого тексту (кегль 14, інтервал одинарний), додавати 3–6 фотоматеріалів під час проведення заходів і результатів природоохоронної акції «Посади дерево миру».

Інформацію надсилати:
на поштову адресу: Чернігівська обласна організація Українського товариства охорони природи. 14000, м. Чернігів, вул. Чернишевського, 14;
та на е-mail: derevo_myru@ukr.net).

Підведення підсумків акції:
Підведення підсумків проводить Оргкомітет природоохоронної акції будуть оголошенні 4 травня 2017 року у приміщенні Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка.

Активні учасники природоохоронної акції «Посади дерево миру» будуть відзначені – Грамотами Чернігівської обласної організації Українського товариства охорони природи та призами.

Адреса Оргкомітету: Чернігівський національний педагогічний  університет імені Т.Г. Шевченка (кафедра екології та охорони природи, ауд. 328).
Телефони для довідок: +0989117439, +0662341355,  04622-3-21-06.