#ukrpryroda

Звернення Українського товариства охорони природи до виборців та кандидатів у народні депутати України на виборах 21 липня 2019 року

Шановні виборці, шановні кандидати у народні депутати України!

Українське товариство охорони природи – найбільша (понад 1 млн. членів) і найстарша (73 роки) всеукраїнська громадська організація бере активну участь у громадсько-політичному житті країни. Наші пріоритети – охорона сприятливого для життя навколишнього природного середовища, збереження здоров’я народу України, здійснення наукової та просвітньої діяльності, захист екологічних прав громадян, організація й участь у заходах по охороні природи, забезпеченню екологічної безпеки, раціональному використанню природних багатств, реалізація екологічної політики розвитку України.

Всеукраїнською радою УКРПРИРОДИ проаналізовано програми партій і кандидатів у народні депутати на позачергових виборах 21 липня 2019 року.

Найбільшою мірою пріоритетам Товариства відповідають програми партій: «Громадянська позиція», «Самопоміч», «Сила і Честь», «Слуга народу». Великі резерви для співпраці з Товариством мають: «Батьківщина», «Голос», «Партія Зелених України», «Радикальна партія» та ін.

Серед кандидатів у народні депутати найбільше відповідають пріоритетам УКРПРИРОДИ програми і дії відомих захисників природи і держави:

  • РИБИНСЬКИЙ Ігор Євгенович – виборчий округ № 64, Житомирська обл.;
  • КОСТЕРІН Володимир Олександрович – виборчий округ № 221, м. Київ;
  • ЛИТВИН Володимир Михайлович – виборчий округ № 65, Житомирська обл.;
  • МОСКАЛЕНКО Ярослав Миколайович – виборчий округ № 96, Київська обл.;
  • ПОРХУН Олександр Володимирович – виборчий округ № 217, м. Київ;
  • ДЕГТЯРЬОВА Лариса – виборчий округ № 212, м. Київ;

(список кандидатів буде доповнюватись по мірі аналізу програм і дій).

Українське товариство охорони природи підтримує дружні до природи політичні партії, а також екологічно орієнтованих кандидатів-державників. Товариство очікує на політичну волю і підтримку – сподіваємось, що обрані народні депутати створять відповідне міжфракційне об’єднання.

Василь ШЕВЧУК, голова Українського товариства охорони природи
17 липня 2019 року