#ukrpryroda

Електромобілі, які вже з'явилися на ринку: скільки коштують і що можуть

Міжнародна громадськість б'є на сполох через загрозливе забруднення довкілля, тому все частіше говорить про те, що майбутнє мобільності має бути електричним. У 2012 році були зареєстровані 3 438 автомобілів на чистій електричній тязі, а також гібридних машин (Plug-In-Hybride). Вони стають вдалою альтернативою бензиновому брухту.

Ось перелік електромобілів, які вже можна придбати:

Renault Twizy


Ця модель має футуристичний дизайн, і у неї немає справжніх дверей. Цей дуже слабкий і верткий двомісний автомобіль створений для міського руху. Його можна зарядити від будь-якої домашньої розетки

Renault Kangoo Rapid


Електромобіль Kangoo покликаний зробити міський трафік чистішим і менш гучним. Обсяг його багажника становить 3,5 кубометра - такий же, як і у його звичайного дизельного брата. Це стало можливим, оскільки батареї ховаються в днищі авта, в подвійному завантажувальному відділенні. Потужність мотора електромобіля Kangoo становить 60 кінських сил, і він досить швидкий.

Opel Ampera


З моделлю Ampera компанія Opel показала непогані результати: 828 реєстрацій моделей Opel з електричними і гібридними двигунами, що є рекордним показником. До квітня 2013 року було допущено до експлуатації тільки лише автомобілів Opel на електричній тязі, а кінець року їх кількість може збільшитися до 300. Таке враження, що компанія Opel повинна придумати щось нове, якщо це дочірнє підприємство концерну GM хоче отримати вигоду від тренда.


Mitsubishi i-Miev


Електромобіль i-Miev виготовлений на базі відомого в Японії мікрокара i, і ця модель вперше була представлена ​​компанією Mitsubishi широкій громадськості на Франкфуртському автосалоні (IAA) у 2007 році.

Peugeot Ion


Цей швидкісний електромобіль компанії Peugeot почав вироблятися одночасно з моделями Mitsubishi i-Miev і Citroen C-Zero. Його літій-іонна батарея заряджається протягом шести годин.

Tesla Roadster


Хто говорить, що електромобілі підходять тільки тим, хто дуже сильно дбає про екологію, і що вони не можуть бути швидкими і привабливими? Модель Tesla Roadster доводити якраз протилежне. Маючи потужність в 288 кінських сил, цей автомобіль розганяється від нуля до 97 кілометрів на годину за 3,7 секунди. Його літій-іонний акумулятор повністю заряджається за 3,5 години.

Nissan Leaf


Електромобілі Nissan Leaf відразу після старту продажів стали популярними. У Сполучених Штатах в середині 2010 року лише за дев'ять днів було замовлено 8 тис цих моделей.

Volvo C30 Electric


У Європі автовиробник Volvo поставив своїм клієнтам всього 250 екземплярів моделі C30. Цей електромобіль можна тільки взяти в оренду на три роки. Час зарядки батареї досить тривалий і становить від восьми до десяти годин.

Ford Transit Connect Electric


Сучасні акумуляторні батареї для автомобіля Ford Transit Connect Electric поставляються компанією Johnson Controls. Цей виробник представив свою нову акумуляторну систему з життєвим циклом 300 тис кілометрів на Ганноверської ярмарку.

Pure Mobility Buddy


Модель Pure Mobility Buddy на 17 сантиметрів коротше, ніж Smart, проте в її салоні вміщаються три людини. На акумуляторну батарею дається гарантія на 100 тис кілометрів.

Джерело: ipress.ua