#ukrpryroda

В Україні стартував конкурс соціальної реклами "Новий погляд на проблеми довкілля"

В Україні стартував конкурс соціальної реклами природоохоронного спрямування для тих, хто небайдужий до проблем навколишнього середовища. «Новий погляд на проблеми довкілля» дає можливість талановитим творчим людям з активною позицією висловити своє ставлення до тієї чи іншої проблеми та бути почутими. Конкурсні роботи приймаються до 15 квітня цього року. 23 квітня переможці будуть нагороджені дипломами та отримують цінні призи.

Щорічний всеукраїнський конкурс організовано за ініціативи Громадської ради при Мінприроди України під патронатом Міністерства екології та природних ресурсів України. Його проведення сприятиме пропагуванню активного і здорового способу життя, популяризації інноваційної моделі поведінки екологічно дружнього споживання, свідомого та дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища.

Конкурс «Новий погляд на проблеми довкілля» проводиться у чотирьох номінаціях:

  • соціальна зовнішня реклама;
  • соціальна друкована реклама;
  • соціальна відеореклама;
  • соціальна Інтернет реклама.

Рекламні матеріали мають відповідати одній з запропонованих тем:

Тема № 1.

Чисте місто – чиста планета: раціональне використання водних ресурсів; енергозбереження та використання відновлюваних енергетичних джерел; благоустрій та озеленення територій; поводження з відходами (сортування, вторинна сировина, мінімізація побутових відходівтощо).

Тема № 2. 

Збережемо природу разом!: збереження водних ресурсів, охорона атмосферного повітря, збереження біорізноманіття (Червона книга України), збереження та відновлення лісів.

Тема № 3.

Життя в стилі «ЕКО»: екологічно свідома поведінка (побут, транспорт, у лісі тощо); екологічно дружне споживання (пропагування екологічно чи органічно сертифікованої продукції – переваги для довкілля та здоров’я людини, екологічне маркування). 

Тема № 4. 

Я хочу жити здорово: пропагування здорового способу життя та дбайливого ставлення до оточуючого середовища.

Всі конкурсанти отримують «Свідоцтво учасника Конкурсу». Кращі роботи будуть представлені на виставці в рамках Міжнародного форуму «Довкілля для України» 23-25 квітня 2013 року та у подальшому використані організаторами для практичної реалізації.

Переможці «Нового погляду на проблеми довкілля» будуть нагороджені дипломами та отримують цінні призи 23 квітня 2013 року.

Більш детальну інформацію про конкурс, умови участі у ньому, вимоги до робіт, адресу, за якою слід їх надсилати, можна дізнатися за телефонами:
044-332-84-09; 066-303-61-60; 067-886-31-93; 063-982-32-53 
або на сайті www.zhiva-planeta.org.ua.

Джерело: ord.dp.ua