#ukrpryroda

Естонія перша в Європі встановила по всій території зарядки для електромобілів

Маленька Естонія першою в Європі встановила по усій своїй території швидкі зарядні установки для електромобілів. Нині їх 165 на країну, площею у 45 тисяч квадратних кілометрів. Фінансували будівництво мережі АЗС уряд Естонії і Японія, за рахунок купівлі дозволів на атмосферні викиди.
Почали загальнонаціональну програму ELMO – 2011-го, коли 500 електромобілів надали для користування соціальним працівникам, поліцейським і держслужбовцям.
І хоча держава субсидує половину вартості авто, з того часу кількість екологічних машин зросла лише на сотню. Автори програми, сподіваються, що ситуація зміниться у наступні 2 роки.Маленька Естонія першою в Європі встановила по усій своїй території швидкі зарядні установки для електромобілів.

Нині їх 165 на країну, площею у 45 тисяч квадратних кілометрів.

Фінансували будівництво мережі АЗС уряд Естонії і Японія, за рахунок купівлі дозволів на атмосферні викиди.

Почали загальнонаціональну програму ELMO – 2011го, коли 500 електромобілів надали для користування соціальним працівникам, поліцейським і держслужбовцям.

І хоча держава субсидує половину вартості авто, з того часу кількість екологічних машин зросла лише на сотню. Автори програми, сподіваються, що ситуація зміниться у наступні 2 роки.Джерело: fakty.ictv.ua